Ariana Grande ve James Corden ile Titanic Müzikali

Ünlü şovmen ve komedyan olan James Corden bir müzikale el attı. Müzikal herkesin aklında yer eden Titanic filmini konu edindi. ‘Carpool Karaoke’ videoları ile adından bahsettiren James Corden, Ariana Grande ile Titanic filminin müzikalini gerçekleştirdi. Son zamanlarda gündem olan Corden’ın sesi de oldukça iddialıydı. Ariana Grande’nin sesi ile harmanlanan müzikal müthiş bir şova dönüştü.

Grande’nin tiz seslere rahatlıkla çıkabilmesi ve tartışılmaz güzel ses tonu ile müzikale büyülü bir ambiyans kattı. İşin içerisinde komedi barındıran müzikal aynı zamanda büyülü bir hava da taşıyordu. James Corden tarafından aksettirilen komedi, Ariana Grande tarafından sağlanan duygu seli başarılı bir şekilde birbirini tamamlamıştı. Titanic filminin önemli hiç bir sahnesinin atlanmadığı müzikal büyük beğeni topladı. Müzikale çoğunlukla komik dokunuşlar yapılmıştı. Bir dram filmi olan Titanic’e, müzikal ile farklı bir boyut kazandırıldı. İşin içerisine söylenilen şarkılar ile nükte katılan müzikal başarılı bulundu. Çarpıcı ve akıllara kazınan sahneleri bir bir işlendi. Neredeyse gerçeğe yakın bir şekilde canlandırıldı. Corden ve Grande’nin uyumu büyük alkış topladı.

Canlandırılan Titanic müzikali içerisinde tanınan parçalar bulunuyordu. Ed Sheeran, Lady Gaga, Foo Fighters ve tabii ki Celin Dion gibi bilindik sanatçıların şarkıları yer aldı. Müzikalin içerisine yerleştirilmiş nükteli şarkılar vurgulanmak istenilen mesajı başarı ile yerine ulaştırdı. 

Müzikal içerisinde seslendirilen parçalara ikili, güzel bir şekilde ayak uydurdu. James Corden ve Ariana Grande’nin enerjileri müzikali eğlenceli ve bir o kadar etkileyici kıldı. Ses renklerinin birbirleri ile olan uyumu beklenilenden daha fazla beğeni aldı.

Müzikal son olarak filmin patlama sebeplerinden biri olan Celin Dion’un parçası ile sonlandı. Jack’in ölümünü canlandıran Corden’dan sonra Ariana Grande sahnede yerini aldı. Muhteşem sesi ve yorumu ile müzikali başka bir boyuta taşıdı. Beklenmeyen bir anda ise James Corden da parçaya eşlik etti. İkili güzel bir performans sergiledi. İzleyicilerin müzikali beğendiği ise aşikardı.

No Comments Yet

Leave a Reply