2019 Makyaj Trendleri

Güzelliğin makyaj ile tamamlandığını düşünüyor iseniz bu haberimiz sizin için! 2019 makyaj trendleri hakkında ipuçlarını içeriğimizde bulabilirsiniz. 

Makyaj daha güzel hissetmek için popüler olarak uygulanmaktadır. Kişinin kendini daha güzel hissetmesine yardımcı olduğu için büyük talep görmektedir. Genel olarak her sene farklı makyaj trendleri gündeme gelmektedir. 2019 senesi için ise daha sade bir trend söz konusudur.

2019 senesinde makyaj yokmuş havası ve doğallık ön planda olacaktır. Ancak gece makyajlarında ise daha dumanlı gözler hakimdir. Kadın sağlığı ekibi olarak siz değerli okuyucularımız için 2019 makyaj trendlerinin neler olduğunu derledik.

Bu Seneki Makyaj Trendleri!

Nude Ruj

Dudakların vazgeçilmezi olan rujlarda nude tonlar ön plandadır. Koyu tonlardan ziyade nude renkler tercih edilecektir. Bordo, koyu kırmızılar yerlerini nude renklerine bırakacaklardır. Dudaklar daha doğal ve sade görünecektir. Ancak ışıltı modası da geri dönüyor. Dudaklar için sadeliğin yanında hafif parlatıcılar da kullanılabilinir. 

Ciltte Sadelik

Cildin temiz ve doğal görünmesi bu sene oldukça ön plana çıkacaktır. Bu sene makyaj ile birlikte sadeliği yakalayabilmek önemli bir ayrıntıdır. Ciltte makyaj olmasına rağmen hafif bir uygulama yapılmalıdır. Böylelikle doğal görünüm elde edilecektir. Ancak bu sene makyajdan ziyade ciltte temizlik öncelik haline gelmiştir. Cildin olabildiğince temiz ve ışıltılı görünmesi popüler olacak. Makyaj ile temiz ve hafif bir görünüm elde edilmelidir.

Dumanlı Göz Makyajı

Sadeliğin yanı sıra gece makyajlarında gözlerin belirgin ve yoğun olması yeniden popüler hale geliyor. Ancak bahsi edilen dumanlı göz makyajının sade bir cilt ve dudak ile birlikte olması şarttır. Kesinlikle dumanlı göz makyajında sade bir cilt ve dudak tercih edilmelidir. Böylelikle sadece gözler ön planda duracak ve güzel bir görünüm elde edilecektir.

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply