2018 Yılının En Çok Kazanan Kadın Dizi Oyuncuları

Dizi sektörü yorucu olduğu kadar popülerliği ve kazancı ile de bilinmektedir. Bazı kadın dizi oyuncularının kazandıkları yıllık kazançlar dudak uçuklatacak cinsten oldu. Her sene olduğu gibi geçtiğimiz 2018 yılının da en çok kazanan kadın oyuncuları açıklandı. Kadın sağlığı ekibi olarak en çok kazanan ilk beş kadını sizler için sondan ilk sıraya doğru sırasıyla derledik.

5. Julie Bowen

Modern Family adlı popüler dizi içerisinde yer alarak Bowen, yüklü bir kazanç sağladı. 12,5 milyonluk kazancı ile en çok kazanan kadın oyuncular listesinin 5. sırasında yer alıyor.

4. Mariska Hargitay

54 yaşında olan oyuncunun bu yıl 13 milyon değerinde bir kazanç elde ettiği açıklandı. Böylelikle listede 4. sırada yer aldı. “Law & Order: SVU” adlı dizi de yer almaktadır.

3. Ellen Pompeo

Yıllık 23,5 milyon kazancın sahibi olması nedeni ile listede 3. sırada. Pompeo 15 yıllık bir dizi içerisinde yer almaktadır. Ünlü oyuncunun Grey’s Anatomy adlı dizide bölüm başına 575  bin dolar kazandığı biliniyor.

2. Kaley Cuoco

Cuaco’nun yıldızı The Big Bang Theory ile parladı. Başrollerinde yer aldığı dizi ile birlikte geçtiğimiz yıl 24,5 milyon kazancın sahibi oldu. Açıklanan listede 2. sırada yerini aldı.

1. Sofia Vergara

Tam 10 yıldır süre gelen Modern Family dizisinde başrollerden biri olan Sofia Vergara açıklanan listesinde yine başı çekiyor. Tam 7 senedir listede zirveyi kaptırmayan Vergara’nın yıllık kazancı 42 milyon dolar oldu.

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply